Taro kaardid ei valeta kunagi, küsimus on vaid nende tõlgendamises. Kui Sul puudub varasem kokkupuude taro kaartidega, kuid tunned siirast huvi avastada seda maailma isiklikuks enesearenguks, siis oled oodatud algajatele mõeldud taro kaartide õpituppa!
Õpituba toimub 11.02.18 kell 10.00-17.00 Tallinnas aadressil Pärnu mnt 289/2.
Õpitoa eesmärk on, et taro huviline, kellel puudub varasem teadmine tarost, kuid kellel on tõsine soov ise kaarte laduda, omaks päeva lõpuks baasteadmised ja lihtsamad ladumisviisid, et pärast õpituba iseseisvalt  edasi tegutseda. Kui see tundub Sulle põnev ja usud, et see õpituba võiks Sulle sobida, siis loe rõõmsalt edasi! 

Õpitoas saad lühiülevaate taro ajaloost ning  suurest ja väikesest arkaanist ning õpid oma kaarte puhastama.  Fookus on  Sinu praktilise oskuse arendamisel taro kaartide ladumisel ja tõlgendamisel, mis eeldab Sinu aktiivset osavõttu ja kaasamõtlemist. Lõunapausi aja ja kestvuse ning lühemad puhkepausid kooskõlastame jooksvalt õpitoa päeval.  

Õpitoas räägin lähemalt, millistel võimalustel saan Sind, algajat taro huvilist, edaspidiselt toetada, et Sa ei jääks saadud teadmistega üksi, vaid leiaksid piisavalt entusiasmi taroga edasi tegeleda.

Õpitoa maksumus on 88 eurot ning selle hinna sees on Sulle isiklik Rider-Waite taro kaardi pakk (vaata eelpool olevat fotot). Kuna kohtade arv on õpitoas piiratud (5 osalejat), siis õpitoa koha kindlustab Sulle vaid õpituppa registreerimine, osalustasu maksmine pangaülekandega hiljemalt 08.02.18 ning minult kinnituskirja saamine õpitoas osalemise kohta. Kui Sul on juba oma isiklik taro kaardi pakk varasemast olemas, siis kahjuks see õpitoas osalemise tasu ei vähenda. Kõigile osalejatele on osalemise tasu samaväärne. 

Kui  Sa oled registreerunud, aga ei saa õpitoas osaleda.
Juhul, kui oled registreerimistasu maksnud, kuid Sa siiski ei saa õpitoas osaleda, saad mitteosalemisest teavitamisel kuni 06.02.18 kogu raha tagasi. Pärast 06.02.18, saad enda mitteosalemisest teavitamisel tasutud summast tagasi 50%. Teavitust mitteosalemise kohta ootan e-posti aadressile karin@focuscoaching.eu. Kuna kohtade arv on vaid 5, siis palun kaalu hoolega, kas antud kuupäev sobib Sulle ikka osalemiseks ja väldi enda nime kirja panemist lihtsalt "igaks juhuks." See annab võimaluse osaleda neil, kel tõesti seda  õpituba käesoleval ajahetkel väga vaja ja kes saavad sel päeval kohale tulla.  

Õpituppa Saad end registreerida täites allpool oleva vormi lahtrid.  

Email again: